Ceník

Varianty pro různé situace

18.000 Kč

Pokud to se svým projektem chcete rozjet na internetu v menším měřítku.

Solidní webovka

Začít svůj projekt
Jednoduchá webovka
Responsivní design
Texty a fotografie
Základní strategie
35.000 Kč

Pečlivě analyzujeme a volíme strategii vaší značky pro zaručený úspěch.

Online úspěch

Začít svůj projekt
3 až 6 stránek
Otazník
Responsivní design
Texty a fotografie
Pokročilá strategie
SEO a viditelnost
90.000 Kč

Kompletně se napojíme na vaše podnikání a výrazně zvýšíme tržby.

Velký obchodní úspěch

Začít svůj projekt
8 až 12 stránek
Vyjímečný responsivní design
Texty, fotografie, animace a video
Kompletní marketingová strategie
SEO, sociální sítě a viditelnost
Online reklamní kampaň

Nacenění vždy upravujeme dle požadavků našich klientů.
Máte jiné požadavky? Kontaktujte nás.

Často kladené otázky

Jaký balíček zvolit pro můj projekt?

Potřeby každého podniku jsou jiné. Vzhledem k rozdílům v rozsahu jednotlivých projektů se ceny webových návrhů mohou lišit. Typicky jsme schopni vyvinout komplexní webové stránky středních a větších firem za cenu mezi 50 000 až 100 000 Kč.

Rádi s vámi prodiskutujeme vaši představu a navrhneme vhodnou kombinaci služeb.

Kdy mohu mít hotový web?

Podobně jako v případě otázek týkajících se nákladů na webové stránky se i časový plán může značně lišit v závislosti na rozsahu vašeho projektu. Jednodušší a středné obtížné projekty obvykle trvají 2 – 5 týdnů.
Pokud ale spěcháte, můžeme se domluvit na rychlejším dodání.

Pro přesnější odhad nám pošlete informace o vašem projektu. Vynasnažíme se vám s termínem vyhovět.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Na začátku se s kreativním ředitelem domluvíte na obsahu projektu. Podle toho bude sestaven tým, který na vašem projektu bude pracovat.

Typicky tým tvoří 1 projektový manažer, 1 kreativní ředitel, 1 webový designér, 1 webový vývojář, 1 copywriter a 1 digitální marketér. V případě většího projektu můžeme přidat další designéry nebo vývojáře. Podle vašich potřeb můžeme také do týmu přidat profesionály zaměřené na ilustrace, video, fotografii nebo motion grafiku.

Jako klient můžete očekávat každodenní komunikaci s týmem prostřednictvím e-mailů, telefonicky a nebo např. Skype. Pravidelně s vámi konzultujeme postup (nejen) během domluvených online schůzek. V případě, že na projekt máte málo času, si od vás vše důležité zjistíme hned v prvním týdnu a dál postupujeme sami.

V konečném důsledku se snažíme být co nejvíce k dispozici a zároveň si ponechat prostor pro to, abychom mohli smysluplně pracovat na projektech.

Budete dostupní i po konci projektu?

Rozhodně! S klienty, kromě našich služeb na správu online reklamní kampaní, po spuštení webu nadále spolupracujeme. Kromě nárazové úkolové spolupráce nabízíme dva rámcové programy:

A) Podpora - v dojednaných časových intervalech monitorujeme váš web, udržujeme ho aktualizovaný, bezpečný, rychlý a zálohovaný.

B) Růst - proaktivní přístupujeme k zlepšování vašeho webu. Zaměříme se na zvýšení konverzního poměru pomocí multivariantního, splitového a A/B testování.

Můžeme se také zaměřit na tvorbu nových magnetů pro potenciální zákazníky, jako jsou kalkulačky, kvízy a zdroje ke stažení. Pro více informací nás kontaktujte.

Přejít na hořejšek této

Neváhejte se nám ozvat

Jsme připraveni