Mobilní aplikace, web a online kampaň

Zjistili jsme jak produkt vnímají jeho potenciální zákazníci a podle toho jsme vytvořili eshop a spustili kampaně.

Forseti je v roce 2019 založený český startup zabývající se vývojem chytrých zařízení na ovládání vytápění objektů. Domluvili jsme se na spolupráci hned v několika oblastech.

Na začátek jsme společnosti pomohli s vývojem mobilní aplikace Forseti Home, která ma na starosti ovládání chytrých zařízení.

Poté přišel na řadu prodej. Protože hlavní obchodní kanál Forseti je vlastní e-shop, postavili jsme kompletně nové řešení se zaměřením na porozumění produktu a snadný průchod webem vedoucí k jeho zakoupení.

1. UI / UX studie pro mobilní aplikaci

2. Zajištění vývoje mobilní aplikace

3. Konzultace a navržení struktury webu

4. Uživatelské testování 13 variant webu

5. Stanovení konečné podoby a obsahu webu

6. Kompletní dokončení webu ve lhůtě 21 dní

7. Efektivní online marketingová kampaň

8. Spolupráce s influencery a PR články

Pro internetovou stránku jsme zpracovali nové produktové fotografie a další grafické materiály. Pomocí analytických nástrojů jsme sledovali chování uživatelů na stránce a upravovali ji tak, abychom zvýšili procento návštěvníků, kteří dokončí objednávku.

Klientovi jsme doručili kompletní e-shopové řešení zahrnující systém managementu objednávek, komunikace se zákazníkem, generování potvrzujících e-mailů, faktur, slevových akcí a emailových kampaní.

Celá stránka by měla mít jednotný vizuální styl

Díky analýzám průchodu webem a vyhodnocování efektivity marketingu jsme byli schopni přesně zacílit online kampaně. Kromě nárůstu tržeb v poměru na investované peníze do reklamy jsme zvýšili průměrnou hodnotu objednávky o 36 % a četnost opakovaných nákupů o 24 %.

— Cílenou PPC kampaní získáme návštěvníka za průměrně 11,43 Kč

— Z 1000 návštěvníků v průměru 17 dokončí a uhradí objednávku

— Cena platícího zákazníka tak vychází (11,43 * 1000 : 17 =) 672 Kč

— Průměrná hodnota objednávky je 8246 Kč bez DPH

Výsledkem celé spolupráce je zvýšení tržeb firmy Forseti, zlepšení porozumění produktu a méně dotazů na zákaznický servis. Forseti jsme předali kromě kompletního řešení i znalosti pro vlastní správu webu i PPC kampaní. 👍

Odkaz na webovou stránku

Nezávazná konzultace

Jsme připraveni

Přejít na hořejšek této